Yetkili Servis Kalitesinde

Borz Atölye Hakkımızda

“Borz Atölye’de, her marka ve model aracınıza, ekonomik fiyatlarla, Periyodik Bakım – Onarım – Kaporta – Boya – Boyasız göçük düzeltme – Döşeme tamiri – Lastik – Akü değişim – Ekspertiz ve muayene hazırlık – Klima gazı kısaca ihtiyacınız olan tüm servis hizmetini Borz güvencesi ile veriyoruz

En iyi ekipmanlar ile donatılmış, eğitimli ve uzman personelimiz tüm işlemlerde otomobilinize en az sizin kadar titiz davranır. Borz Atölye ileri teknolojiye sahip ekipmanları ile otomobilinize güvenilir ve şeffaf bir servis hizmeti sunar.

Her marka ve Model araçların bakım ve onarımlarındaki tecrübemizle, Orijinal ve Alternatif yedek parça kullanarak, siz değerli müşterilerimize kaliteden ödün vermeden, hem hızlı hem de ekonomik servis hizmetini Borz Atölye’de sunuyoruz.

Borz Grup olarak yıllardır otomotiv geçmişimizle sizlere hizmet vermekten mutluluk duyuyoruz.

Tüm sorularınız ve randevularınız için lütfen 0532 151 21 58 no’lu telefonlarımızdan Borz Atölye’yi arayabilirsiniz.”

Hesaplı BOYA

Boya, Borz Atölye’de Sanattır.

Özel boya fırını alanımızda, teknolojik ekipmanlar kullanarak kaliteden Ödün vermeden Borz Atölye güvencesiyle gerçekleştiriyoruz.

Hesaplı KAPORTA

Her Marka aracınızda oluşan hasarları anlaşmalı sigorta şirketlerinden ve müşteri ödemeli olarak her türlü parça değişimi, onarım, şase düzeltme, boya işlemlerini eksiksiz olarak tamamlıyoruz.

Özel boya fırını alanımızda, teknolojik ekipmanlar kullanarak kaliteden Ödün vermeden Borz Atölye güvencesiyle gerçekleştiriyoruz.

Hesaplı MEKANİK

Aracınızın motor aksamı, enjektör sistemi ve süspansiyon sistemi ile ilgili onarım ve testlerini son teknolojiye sahip ekipmanlarımız ile gerçekleştiriyoruz.

Aracınızın motorunda oluşan elektronik arızaları, motor test cihazı ile tespit ediyoruz ve en kısa sürede gideriyoruz.

Alanında uzman ve eğitimli personellerimiz ile kaliteden ödün vermeden hizmet veriyoruz.

Borz Atölye

Borz Atölye’de, her marka ve model aracınızına, ekonomik fiyatlarla, Bakım – Onarım – Kaporta ve Boya hizmeti. Kısaca ihtiyacınız olan tüm servis hizmetini Borz güvencesi ile veriyoruz.

Neden Biz?

  • Güler Yüzlü Personel
  • Cazip Fiyatlar
  • Orjinal Yedek Parça
  • Kaliteli hizmet
  • Müşteri Memnuniyeti

Nasıl Çalışıyoruz?

Karşılama

Uzman ekibimizin sorun tespit aşaması.

Hazırlık

Parça malzeme tedariği.

Teslim

Aracımızın kaporta yada mekanik İşlem sonrası müşterimize kusursuz teslimi.

Bizi Arayın !